Jeżeli zamawiamy naklejki, to chcemy mieć pewność, że będą one dokładnie wycięte, że wszystko będzie prezentowało się perfekcyjnie i równo. Jednak do niedawna przy małej ilości nakładu nie mogliśmy pozwolić sobie na wycinanie, ponieważ było ono drogie. To oznaczało, że trzeba było samemu wycinać poszczególne naklejki z arkusza, co było czasochłonne i wiązało się z koniecznością ogromnego skupienia na wykonywanej czynności. Jednak teraz możemy zamówić naklejki Die Cut, czyli takie, które są drukowane i wycinane wraz z papierem podkładowym. Ta technologia pozwala na wycinanie już od 1 sztuki, a to oznacza, że jest idealną propozycją do małych nakładów.

Pełny profesjonalizm

Jeżeli zaczniemy zapoznawać się z tym, co mogą nam zaoferować naklejki Die Cut, to szybko się przekonamy, że druk ten pozwala nam na stosowanie płynnych przejść między kolorami, co daje ogromne możliwości na wykonanie najróżniejszej grafiki. Dodatkowo możemy takie naklejki zaprojektować według własnego pomysłu, dzięki czemu nie powinniśmy mieć problemów, aby oddać charakter naszej firmy czy nas samych. Tak przygotowane naklejki Die Cut, to świetny materiał promocyjny, a nawet gadżet, który możemy rozdawać naszym klientom. Dodatkowo są one super odporne, a to oznacza, że dzięki specjalnemu laminatowi matowemu lub z połyskiem, możemy być pewni, że to co znajdzie się na takiej naklejce będzie niezmywalne.

Obcięte po zarysie

Ponieważ naklejki Die Cut wycinane są przez nacinanie zadrukowanej folii wraz z podkładem, to możemy wycinać je po obrysie. To oznacza, że naklejka będzie miała taki kształt, jak grafika, która się na niej znajduje. Dzięki temu możemy stworzyć niepowtarzalne naklejki, które będą się wyróżniały kształtem i wyglądem, a więc będą przyciągały uwagę postronnych osób. Oczywiście trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że im mniej skomplikowany będzie taki obrys, tym łatwiej będzie go wyciąć i tym krócej będzie trwała produkcja, jednak sam fakt, że istnieje taka możliwość oznacza, że mamy tutaj naprawdę nieograniczone możliwości. Takie naklejki Die Cut są bardzo wytrzymałe, a dzięki specjalnej folii są chronione przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem promieni UV, które mogłyby wpłynąć na wygląd takiej naklejki, sprawiając że kolory na niej byłyby bardziej wyblaknięte. Na szczęście nic takiego nie będzie miało miejsca. Specjalne laminowanie ochroni je również przed działaniem chemikaliów, paliw i detergentów, a więc będzie można je wykorzystać w naprawdę trudnych warunkach, wiedząc że nic złego się z nimi nie będzie działo.